V České republice je celoplošně infikováno borreliemi 10-20 % klíšťat. Laboratoř Mediekos Labor Zlín nabízí sezonní akční nabídku pro vyšetření na borreliózu samoplátců. Provedeme sérologické vyšetření anti-borreliových protilátek metodou ELISA , který a je vyhledávacím testem a měl by být vždy prováděn jako první. Jeho pozitivitu je třeba konfirmovat vyšetřením téhož vzorku krve metodou Western blot ve třídách IgM a IgG.

Cena stanovení:
metodou ELISA: 500,- Kč
Western blot: 1000,- Kč

Na odběr je vhodné přijít 1 až 3 týdny po kousnutí klíštětem. Výsledek, se zhodnocením laboratorního vyšetření, Vám po domluvě zašleme domů poštou nebo na Vaši emailovou adresu.

To nejlepší
z laboratorní medicíny

Společnost Klinická biochemie Svitavy s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které provozuje moderní diagnostické laboratoře a poskytuje špičkové laboratorní služby. Je vybaveno nejmodernější technikou a v současnosti zajišťuje urgentní, rutinní i speciální laboratorní vyšetření.

Naším cílem je dlouhodobé poskytování špičkové laboratorní medicíny, udržení a budování kvalitních vztahů se spolupracujícími lékaři a zdravotnickými zařízeními.

Naše možnosti

Společnost Klinická biochemie Svitavy s.r.o. se zabývá vyšetřením biologického materiálu humánního popř. animálního původu pro privátní praktické lékaře a ambulantní specialisty


Naše služby

Odběry biologického materiálu, laboratorní vyšetření, svoz materiálu, konzultační služby ...

více informací

Klinická biochemie Svitavy s.r.o.
Nádražní 1285/7, Svitavy 568 02
+420 571 666 444, 737 004 430

Pracovní doba: 7:30 – 15:30

Společnost Klinická biochemie Svitavy s.r.o. je součástí skupiny nabízející služby laboratorní medicíny

Powered by modified Warp framework (invence - advertising/new media)

-->